Враження проректора Віталія Кухарського від візиту до Байройтського університету

Віталій Кухарськийy

Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації

Яке Ваше особисте враження від перебування в Байройтському університеті?

У мене залишилися лише позитивні враження. Байройтський університет доволі молодий за віком, проте це не заважає йому посідати високі місця у міжнародних освітніх рейтингах. Керівництво Байройтського університету і  працівники підрозділів – це фахова команда, що якісно формує цифрові компетенції університету.

У яких ділянках Ви вбачаєте можливості співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Байроqтським університетом?

Серед ділянок, в яких вбачаємо можливості співпраці, назву передусім розвиток цифрових компетенцій викладачів, а також розвиток культури підприємництва. Крім того, ми бачимо перспективу впровадження спільних освітніх програм (насамперед, магістерських) і співпраці в ділянці розвитку електронних сервісів (наприклад, електронного документообігу).

Які ініціативи Байройтського університету Ви б хотіли імплементувати у Львівському  національному університеті імені Івана Франка?

Впровадження подібної системи перевірки на плагіат академічних текстів, формування інформаційної системи управління навчальним процесом із створенням індивідуальних навчальних траєкторій студентів, відеолекторій, об’єднані  бібліотечні мережі, створення репозиторіїв.

Детальніше про Кухарського Віталія Михайловича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *