Премія Університету “За інноваційне використання цифрових інструментів/ресурсів у навчальному процесі”

Цьогоріч у Львівському національному університеті імені Івана Франка буде вперше присуджено премію “За інноваційне використання цифрових інструментів/ресурсів у навчальному процесі”. Володарем премії стане викладач/викладачка Університету, який/яка з особливим ентузіазмом використовує цифрові процеси в своїх навчальних курсах, створюючи для студентів/студенток дидактично обґрунтовані, нові та ширші навчальні можливості. Завдання такої премії – зробити якісне цифрове навчання в Львівському національному університеті імені Івана Франка більш видимим і представити приклади вдалих практик ширшій аудиторії.

 

Подання заявки

Не лише дистанційне навчання, зумовлене поширенням Covid-19, спричиняє впровадження цифрових технологій у навчальний процес. Ми знаємо, що ще задовго до впровадження карантину у Львівському національному університеті  імені Івана Франка існували успішні  приклади ефективного навчання з використанням цифрових технологій! Можливо, до категорії викладачів, які провадили таке навчання, належите і Ви?

 

Ви використовуєте в навчальному процесі платформу Moodle, проводите запис аудіо- та відеоматеріалів, перевіряєте знання студентів за допомогою онлайн-тестів? Ви знаєте, що таке blended learning і використовуєте цифрові методи як доповнення до класичних підходів? Тоді подавайте заявку на участь у нашому конкурсі!

 

Право на подання заявки мають усі викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка. На конкурс можна подавати навчальний курс, який Ви викладали у зимовому семестрі 2019/2020 або ж  викладаєте у літньому семестрі 2019/2020.

 

Термін подання онлайн-заявки – 27 червня 2020 року. Будемо раді Вашим заявкам і бажаємо Вам успіху!

 

Подати заявку

Вибір переможця

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

  1. Подання заявок (до 27 червня 2020 року).
  2. Експертна комісія проводить відбір п’яти найкращих проектів (до 17 липня 2020 року).
  3. Переможця обирають представники студентського уряду. Голосування проходить  за результатами спільної зустрічі претендентів, членів експертної комісії і представників студентського уряду (до кінця липня 2020 року).
  4. Вручення нагороди переможцеві відбудеться на початку зимового семестру 2020/2021 н.р.

 

Просимо Вас зважати на ключові питання, які ми братимемо до уваги під час розгляду конкурсних заявок :

  • Як Ви використовуєте цифрові інструменти для  забезпечення формування компетентностей і кращого досягнення навчальних цілей?
  • Як Ви мотивуєте студентів до активної участі та глибшого опрацювання навчального змісту?
  • У який спосіб студенти отримують відгук про навчальні досягнення?

 

Експертна комісія

До складу експертної комісії входять:

  • Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський (ЛНУ)
  • Керівник проекту Learnopolis Ніколай Тойфель (Байройтський університет)
  • 1 представник/представниця Організаційно-методичного центру електронного навчання (ЛНУ)
  • 1 представник/представниця Центру мережевих технологій та ІТ-підтримки (ЛНУ)
  • 1 представник/представниця Центру маркетингу та розвитку (ЛНУ);

  • 1 представник/представниця Центру забезпечення якості освіти;

  • члени студентського уряду.

 

Винагорода

Переможець / переможниця отримає можливість пройти тижневе стажування в Байройтському університеті (Північна Баварія, Німеччина) з індивідуальним тренінгом щодо цифрових інструментів, а також налагодити нові професійні зв’язки і представити власний навчальний проект. Премія передбачає повне покриття коштів на перебування, переліт і харчування. Крім того, переможець/переможниця отримає  грошову винагороду у розмірі 250 євро.

Навчальні проекти, які займуть 2-5 місце, буде представлено на сайті  Learnopolis.net, а їхнім авторам ми вручимо сертифікати і винагороди у розмірі 50 євро.

 

Співпраця

Пропонована премія є одним із заходів в рамках спільного проекту Львівського національного університету імені Івана Франка і Байройтського університету Learnopolis.net. Ключові акценти проекту Learnopolis – це цифровізація і інтернаціоналізація навчального процесу. Проект фінансує Німецька служба академічних обмінів із коштів Федерального міністерства освіти і науки ФРН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *