5
Оцінка 5,0
5 з 5 (на основі 3 відгуків)
Чудово100%
Дуже добре0%
Посередньо0%
Так собі0%
Жахливо0%

Нещодавні відгуки

Інтенсивний, цікавий і добре організований візит до Байройта

Оцінка 5,0
22 Січня, 2020

Вдячний організаторам за належний рівень підготовки нашого стажування. Умови проживання були комфортними та зручними для відпочинку і праці. Графік роботи достатньо інтенсивний – в середньому 3-4 зустрічі-семінари щоденно, дозволив ефективно використати час. Окрема подяка за допомогу в організації дозвілля – після праці в Університеті мав нагоду відвідати пам’ятні місця, музейні установи, храми міста. Принагідно, скористався можливістю ознайомитися з діяльністю мережі публічних бібліотек.

Василь Кметь, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка

Делегація ЛНУ в Байройті: Усі зустрічі дуже продуктивні та корисні

Оцінка 5,0
14 Січня, 2020

Долучитися до візиту в рамках проекту стало надзвичайною нагодою до обміну досвідом та перейняттям напрацювань колег. Хочу відзначити надзвичайно чітку спланованість заходів та продуманість програми візиту. Усі зустрічі були дуже продуктивні та корисні як для подальшої реалізації проекту, так і для роботи загалом. Протягом візиту було відчутно підтримку та допомогу організаторів та менеджменту проекту. Крім слів подяки та бажання подальшої співпраці, сказати нічого.

Ольга Осередчук, Відділ інформаційного забезпечення (керівник Відділу, помічник ректора Університету)

Дуже продуктивний час у Байройті

Оцінка 5,0
14 Січня, 2020

Команда проекту Learnopolis розробила насичену і цікаву програму перебування, врахувавши всі наші побажання. Візит був багатим на цікавий досвід і нові знайомства. Панувала приємна робоча атмосфера. Представники проекту подбали про всі формальності візиту та всіляко підтримували нас у процесі візиту. Дякуємо колегам за зусилля і віримо в успіх співпраці обох Університетів. Завдяки команді Learnopolis вагомий крок на шляху до інтенсифікації міжуніверситетських відносин ми вже зробили.

Віталій Кухарський, Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації ЛНУ ім. І. Франка

Залишити відгук