Спільна мета Байройтського університету та Львівського національного університету імені Івана Франка в проекті „Learnopolis” – це підтримка цифрового навчання та створення відповідних концепцій та інструментів, адаптованих до потреб університетів і користувачів. В проекті„Learnopolis” такі процеси, як впровадження цифрових технологій, інтернаціоналізація та інновація поєднано у трьох базових модулях. Ми спільно створюємо базові курси, випробовуємо можливості використання цифрових технологій у різних дисциплінах і прагнемо використовувати неймовірний інноваційний потенціал наших регіонів. Водночас створені в такий спосіб структури, інтенсифікація обміну знаннями та налагодження міжлюдських взаємин сприятимуть подальшій інтенсифікації німецько-української співпраці.

Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

Цифрові технології  у навчанні та міжнародна співпраця

Основи навчання з використанням цифрових технологій та створення мережі для міжнародної співпраці

Завдання вступного модуля – створення, структурування та реалізація консультативних та сервісних пропозицій в ділянці навчання з використанням цифрових технологій в міжнародному контексті у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та в Байройтському університеті.

Цифрове навчання: підвищення кваліфікації

Вузькопрофільне підвищення кваліфікації в ділянці цифрового навчання

Спільна підготовка та навчання викладачів факультетів і працівників бібліотек у Байройті та Львові дозволить сформувати комадну тренерів-консультантів у ділянці використання цифрових технологій у навчальному процесі.

Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

Інноваційний потенціал регіону

Активізація та створення мережі регіонального інноваційного потенціалу

Завдання третього модуля – ідентифікація та активація в регіональному середовищі університетів інноваційного потенціалу та існуючих компетенцій у ділянці міжнародного навчального процесу з використанням цифрових технологій. Крім того, третій етап передбачає збір та аналіз ідей, як ці компетенції можна використати та розвинути для майбутніх взаємовигідних проектів.