Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

Коучинг

Ви хочете зробити навчальний процес цікавішим завдяки використанню цифрових інструментів і методів або, можливо, плануєте якийсь конкретний навчальний проект? Окрім нашої безпосередньої діяльності, а також курсів у рамках проекту, ми завжди готові надати Вам індивідуальні консультації на місці або через електронну пошту чи Skype. При цьому не важливо, яка у Вас мета: чи Ви шукаєте нові ідеї, чи у Вас специфічні питання, чи Ви просто наважилися вийти за звичні рамки і подивитися на навчальний процес ширше. Сконтактуйтеся з нами, і ми обов’язково Вам допоможемо.

Контакт-центр і консультації

В минулому команда нашого проекту вже успішно реалізувала чимало німецько-українських проектів, тож може послуговуватися як багатством досвіду, так і широкою партнерською мережею. Тому ми готові підтримати усіх учасників навчального процесу – від студентів до керівництва – в реалізації будь-якої форми німецько-української навчальної та наукової співпраці. Ми надаємо індивідуальні консультації на різних етапах: від пошуку ідеї та партнерів чи складання фінансового плану до оцінки проекту. Наша команда – це Ваш надійний партнер.

 
Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті
Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

Науковий супровід

Науку живлять аналітична робота і активний транснаціональний та міждисциплінарний обмін. Завдяки публікації фахових статей і матеріалів конференцій команда Learnopolis.net прагне зробити свій посильний внесок в забезпечення високої якості навчального процесу в ВНЗ та розбудову німецько-української співпраці. Ми раді виступити з доповідями, фаховими публікаціями, а також брати участь у подіумних дискусіях, присвячених темі цифрових методів навчання, міжнародної співпраці і навчального процесу в ВНЗ.