Влітку 2022 та 2023 року Learnopolis+ об’єднає студентів з Німеччини та України в рамках інноваційного тижня та літніх шкіл. Ключовий аспект заходів – це робота міжнаціональних груп над прототипними рішеннями викликів у ділянці “Інклюзія та цифровізація” і “Змішана мобільність”.

Цілі та очікувані результати

Інклюзія у закладах вищої освіти

2022 рік, Тернопіль та Львів

Використання цифрових технологій і інтернаціоналізація мають вирішальне значення для майбутньої конкурентоздатності регіонів. І у Верхній Франконії, і на Львівщині вже є чимало агентів змін, які мають чудові знання і досвід, інноваційні ідеї і бажання до дій. Мета цього модуля – зібрати всі ці компетенції у базі даних, яка була б у вільному доступі, та налагодити зв’язок насамперед із випускниками обох університетів, що працюютьу цій ділянці. Це стане, з одного боку, своєрідним внеском у майбутній розвиток регіонів, а, з іншого боку, допоможе налагодити тіснішу співпрацю з представниками економіки та освіти з позауніверситетського середовища. Якщо Ви вважаєте, що вказане вище саме про Вас, і Ви прагнете налагодити зв’язки, а ми досі не сконтактували з Вами, тоді звертайтеся до нас!

 

Змішана мобільність

2023 рік, Вінниця та Байройт

Змішана мобільність або гібридна мобільність описує феномен, коли очний етап проєктів з мобільності доповнюється співпрацею в онлайн-режимі. У німецько-українських проєктних групах ми будемо дискутувати про те, як це краще організувати та визначимо типові рішення для викликів, які можуть виникати при гібридній мобільності. В рамках літньої школи у Вінниці буде проведено святковий заключний захід проєкту Learnopolis, а також стратегічна зустріч керівництва університетів-учасників з метою планування та організації подальшої співпраці.