Завдання третього модуля – ідентифікація та активація в регіональному середовищі університетів інноваційного потенціалу та існуючих компетенцій у ділянці міжнародного навчального процесу з використанням цифрових технологій. Крім того, третій етап передбачає збір та аналіз ідей, як ці компетенції можна використати та розвинути для майбутніх взаємовигідних проектів.

Цілі та очікувані результати

Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

База даних компетенцій для цифрового навчання на Львівщині та у Верхній Франконії

Використання цифрових технологій і інтернаціоналізація мають вирішальне значення для майбутньої конкурентоздатності регіонів. І у Верхній Франконії, і на Львівщині вже є чимало агентів змін, які мають чудові знання і досвід, інноваційні ідеї і бажання до дій. Мета цього модуля – зібрати всі ці компетенції у базі даних, яка була б у вільному доступі, та налагодити зв’язок насамперед із випускниками обох університетів, що працюютьу цій ділянці. Це стане, з одного боку, своєрідним внеском у майбутній розвиток регіонів, а, з іншого боку, допоможе налагодити тіснішу співпрацю з представниками економіки та освіти з позауніверситетського середовища. Якщо Ви вважаєте, що вказане вище саме про Вас, і Ви прагнете налагодити зв’язки, а ми досі не сконтактували з Вами, тоді звертайтеся до нас!

Ряд виступів: найкращий досвід в області навчання з  використанням цифрових технологій та міжнародної співпраці

Через ряд виступів ми прагнемо передати ті знання і досвід, які мають підприємства і освітні агенти з власного та партнерського регіону, в університети. Всі доповіді буде записано і оприлюднено за допомогою платформи “Panopto”. При цьому ми шукаємо відповіді на надзвичайно важливі питання цифрового майбутнього? 

 

  1. Як цифрові інструменти можуть ефективно сприяти міжнародній співпраці?
  2. Як цифрові інструменти змінюють навчальний процес?
  3. Як в цьому контексті налагодити співпрацю між університетами, представниками економічного сектору та іншими освітніми агентами? 

 

Ви б хотіли самі виступити із доповіддю на цю тему або Вам потрібна інформація щодо однієї із презентацій? Пишіть нам!

Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

Програма німецько-українського обміну  в сфері використання цифрових технологій

Зимова школа, яка триватиме 7 днів і пройде у лютому або березні 2021 року,  запрошує до участі викладачів та студентів усіх типів вищої школи (університетів, інститутів, академій тощо) у Верхній Франконії і на Львівщині. В рамках цієї школи предметом обговорення будуть такі центральні питання цифрової трансформації:  

 

  1. Як змінюється навчальний процес із використанням цифрових технологій?
  2. Як зробити більш доступними і простими в користуванні ті цифрові інструменти, які полегшують роботу?   
  3. Які вимоги ставить ринок праці, в якому цифрові технології відіграють все більшу роль, перед майбутніми випускниками?

Розширення та зміцнення існуючих мереж, визначення майбутніх потреб, конкретні ідеї майбутніх проектів

Як виглядати навчання в майбутньому? Які ідеї для проекту Learnopolis та подальшої співпраці між Львовом і Байройтом існують? 

 

Для того, щоб використати інтелектуальний потенціал мережі, яку ми розвинули, ми організовуємо конкурс ідей щодо перспектив і майбутнього цифрової освіти. Серед надісланих пропозицій наше німецько-українське журі вибере найкращі. Авторів буде запрошено до Байройта на 3-денний марафон ідей. Там у міжнаціональних тандемах вони матимуть можливість розвинути свої ідеї далі і презентувати їх громадськості.