Інноваційний потенціал регіону
Активізація та створення мережі регіонального інноваційного потенціалу
Активізація та створення мережі регіонального інноваційного потенціалу
Завдання третього модуля – ідентифікація та активація в регіональному середовищі університетів інноваційного потенціалу та існуючих компетенцій у ділянці міжнародного навчального процесу з використанням цифрових технологій. Крім того, третій етап передбачає збір та аналіз ідей, як ці компетенції можна використати та розвинути для майбутніх взаємовигідних проектів.
Створення відкритої бази даних компетенцій
Виступи експертів у вільному доступі
Програма німецько-українського обміну в сфері використання цифрових технологій
Розширення та зміцнення існуючих мереж, визначення майбутніх потреб, конкретні ідеї майбутніх проектів
Використання цифрових технологій і інтернаціоналізація мають вирішальне значення для майбутньої конкурентоздатності регіонів. І у Верхній Франконії, і на Львівщині вже є чимало агентів змін, які мають чудові знання і досвід, інноваційні ідеї і бажання до дій. Мета цього модуля – зібрати всі ці компетенції у базі даних, яка була б у вільному доступі, та налагодити зв’язок насамперед із випускниками обох університетів, що працюютьу цій ділянці. Це стане, з одного боку, своєрідним внеском у майбутній розвиток регіонів, а, з іншого боку, допоможе налагодити тіснішу співпрацю з представниками економіки та освіти з позауніверситетського середовища. Якщо Ви вважаєте, що вказане вище саме про Вас, і Ви прагнете налагодити зв’язки, а ми досі не сконтактували з Вами, тоді звертайтеся до нас!
Через ряд виступів ми прагнемо передати ті знання і досвід, які мають підприємства і освітні агенти з власного та партнерського регіону, в університети. Всі доповіді буде записано і оприлюднено за допомогою платформи “Panopto”. При цьому ми шукаємо відповіді на надзвичайно важливі питання цифрового майбутнього?
Ви б хотіли самі виступити із доповіддю на цю тему або Вам потрібна інформація щодо однієї із презентацій? Пишіть нам!
Зимова школа, яка триватиме 7 днів і пройде у лютому або березні 2021 року, запрошує до участі викладачів та студентів усіх типів вищої школи (університетів, інститутів, академій тощо) у Верхній Франконії і на Львівщині. В рамках цієї школи предметом обговорення будуть такі центральні питання цифрової трансформації:
Як виглядати навчання в майбутньому? Які ідеї для проекту Learnopolis та подальшої співпраці між Львовом і Байройтом існують?
Для того, щоб використати інтелектуальний потенціал мережі, яку ми розвинули, ми організовуємо конкурс ідей щодо перспектив і майбутнього цифрової освіти. Серед надісланих пропозицій наше німецько-українське журі вибере найкращі. Авторів буде запрошено до Байройта на 3-денний марафон ідей. Там у міжнаціональних тандемах вони матимуть можливість розвинути свої ідеї далі і презентувати їх громадськості.