Як платформа для формування мережі контактів і консультування ми підтримуємо дискурс та зміну перспектив у ділянці цифровізації освітнього процесу в міжнародному контексті. При цьому обмін відбуватиметься не лише між українськими та німецькими партнерами, але й на внутрішньоукраїнському рівні. Передбачено, зокрема, двосторонні візити та дискусійні заходи на тему якісної освіти, а також розбудову співпраці за допомогою соціальних мереж і подкастів.

.

Цілі та очікувані результати

Learnopolis - цифрові технології в сучасній освіті

Створення інноваційної лабораторії

Інноваційна лабораторія „Learnopolis“ – це центральна платформа проекту, яка відкрита для працівників університетів-партнерів. Вона складається з цифрового порталу для кооперації та безпосередньо інноваційної лабораторії, які  надають працівникам університетів-партнерів різноманітні пропозиції.  

 

Ключові установи

Такі структури, як ІТ-сервісні центри, бібліотеки, відділи міжнародних зв’язків, а також курси підвищення кваліфікації для викладачів є рушійною силою “цифрового” університету. Однак вони вирізняються не лише з огляду на наявні персональні і фінансові ресурси, але й завдяки структурній організації, способу роботи, специфічним цілям та пропозиціям. Щоб віднайти спільні рішення, потрібно побачити і зрозуміти ці відмінності. Для цього делегація українського університету-партнера спочатку проведе робочий тиждень в Байройті, перш ніж відбудеться візит німецьких колег до України.

 

Вища освіта в діалозі

“Вища освіта в діалозі” має на меті обмін думками щодо якісної освіти між викладачами, університетським керівництвом і студентами. Заплановано щорічне проведення заходів в університетах – партнерах. Щодо тем, а також питання, чи дискусія відбуватиметься на університетському або факультетському рівнях, партнери самі приймають рішення.