Цифрові технології у навчанні та міжнародна співпраця
Основи навчання з використанням цифрових технологій та створення мережі для міжнародної співпраці
Основи навчання з використанням цифрових технологій та створення мережі для міжнародної співпраці
Завдання вступного модуля – створення, структурування та реалізація консультативних і сервісних пропозицій в ділянці навчання з використанням цифрових технологій у міжнародному контексті у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та в Байройтському університеті.
Інноваційно-коопераційна лабораторія Learnopolis.net
Концепція впровадження і використання цифрових технологій (ЛНУ)
2 структуровані програми – навчальна програма і програма підвищення кваліфікації
Дидактичні матеріали для уроків і тренінгів у вільному доступі
Інноваційна лабораторія „Learnopolis“ – це центральна платформа проекту, яка відкрита для працівників обох університетів. Вона складається з цифрового порталу для кооперації та безпосередньо інноваційної лабораторії, які надають працівникам обох університетів різноманітні пропозиції.
Аби забезпечити цільове використання цифрових інструментів, в Львівському національному університеті імені Івана Франка заплановано провести емпіричне опитування щодо використання цифрових інструментів серед викладачів та створити концепцію щодо їхнього використання. Також проект передбачає закупівлю обладнання і програмного забезпечення для реалізації пропозицій проекту.
Двосторонні навчальні візити в ІТ-центри, бібліотеки, центри підвищення кваліфікації викладачів та інші підрозділи «цифрового» університету.
Такі структурні підрозділи, як сервісні ІТ-центри, бібліотеки, центри впровадження цифрових технологій, інформації та інновацій, міжнародні офіси, а також навчальні пропозиції з метою покращення якості викладання у Львові та в Байройті є рушійними силами “цифрового” університету. Втім вони відрізняються не лише щодо людських та фінансових ресурсів, але також мають відмінності в організаційній структурі, способі діяльності, специфічних цілях і пропозиціях. Для того, щоб знаходити спільні рішення, треба побачити і зрозуміти ці відмінності. З цією метою передбачено двосторонні тижневі робочі візити делегацій, членами яких є представники ключових структурних підрозділів.
За прикладом Концепції використання цифрових методів та інструментів у навчальному процесі Байройтського університету у Львові заплановано створення та імплементацію аналогічної концепції. Ця концепція включатиме такі фази:
Викладачі, які пройдуть усі чотири етапи, отримають сертифікат “Цифрові методи та інструменти в навчальному процесі у ВНЗ”.
Спільна розробка і впровадження структуризованих пропозицій щодо активного використання цифрових інструментів у навчальному процесі має на меті підвищити обсяг міжнародних проектів в обох університетах та сприяти насамперед розбудові німецько-української співпраці. Передбачено чотири етапи:
Викладачі, які пройдуть курс повністю, отримають сертифікат „Налагодження міжнародної співпраці у ВНЗ“.