З 16 по 20 грудня 2019 року делегація Львівського університету відвідала Байройтський університет в рамках спільного проекту «Learnopolis» за підтримки Німецької служби академічних обмінів та Федерального міністерства освіти і науки Німеччини. Протягом тижневого візиту проректор із науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, очільниця Центру маркетингу і розвитку Ольга Осередчук, директор Наукової бібліотеки Університету Василь Кметь і асистент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Оксана Мольдерф мали робочі зустрічі із віце-президентом з питань інновацій та створення бізнесу Байройтського університету проф. Торстеном Айманом, керівником Міжнародного офісу Арнімом Гайнеманом, деканом Інституту прикладної інформатики Міхаелем Ґуте та директором бібліотеки Ральфом Бругбауером.
Крім того, делегація обговорила різні ділянки функціонуванняуніверситету із колегами з Центру підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу, відділу преси, маркетингу та комунікації, відділу управління системою Campus Management, сервісного ІТ-центру та командою проекту Entrepreneurship4All щодо підтримки малого бізнесу. Приємною несподіванкою стала зустріч із випускником нашого Університету, професором кафедри обчислювальної науки Байройтського університету Вадимом Айцінгером. Університетська делегація також мала нагоду прослухати Різдвяну лекцію колишнього голови Європарламенту, а нині депутата німецького Бундестагу Мартіна Шульца «Чого нам вартує мир? Німеччина і Європа у важкі часи». Зустрічний візит колег із Байройтського університету заплановано на перший квартал 2020 року.
Довідка:
«Learnopolis» – це спільний проект Львівського національного університету імені Івана Франка та Байротського університету загальна мета якого – цифрова трансформація та інтернаціоналізація системи вищої освіти в Україні та її активніша інтеграція в європейські структури. Проект «Lernopolis» спрямований на активніше впровадження та ефективне використання цифрових технологій та інструментів в навчальному процесі в Львівському національному університеті Івана Франка та Байройтському університеті та обмін досвідом. Крім того, ціль проекту – поглиблення співпраці між обома Університетами, початком якої став підписаний у 2017 році Меморандум. Реалізація проекту відбувається на базі Центру підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу Байройтського університету та кафедри міжкультурної комунікації і перекладу факультету іноземних Львівського національного університету імені Івана Франка.