Інтерв’ю з Ольгою Осередчук про візит делегації до Байройта

Olha Oseredchuk

Осередчук Ольга, керівниця Центру маркетингу і розвитку ЛНУ ім. І. Франка

Яке Ваше особисте враження від перебування в Байройтському університеті? 

Надзвичайно приємно було відвідувати Байройтський університет та попрацювати з колегами у напрямі як підвищення кваліфікації викладачів, так і розвитку цифрових технологій в університеті. Загалом дуже позитивне враження справляє атмосфера, що панує в університеті, фідбек від колег та бажання поділитися досвідом і напрацюваннями.

 

Що відрізняє роботу відділу преси, маркетингу та комунікації Байройтського університету та відділу, який Ви очолюєте, і в чому їхні подібності?

Звісно, одним із ключових напрямків роботи обох відділів є промоція університетів, з використанням усім можливих інструментів, проте цільові аудиторії різні. Цікавим був окремий напрям роботи у відділі преси, маркетингу та комунікації Байройтського університету це промоція спрямована на іноземних студентів, яка передбачає цілу низку активностей. Натомість у Львівському університеті цей напрям наразі ще слабо розвинутий, проте добре працює промоція та комунікація з усіма цільовими аудиторіями в Україні. Ще одним цікавим аспектом є робота відділу з спеціальними онлайн платформами, де публікують матеріали про наукові здобутки і відкриття науковців. На жаль, в Україні ще немає подібних  платформ, проте такий досвід варто обов’язково впроваджувати.

 

Чи дав Вам візит до Байройтського університету нові знання і досвід, які Ви готові використовувати в подальшій роботі?

Загалом поїздка була дуже насиченою, особливо варто відзначити досвід Байройтського університету в системі менеджменту та використання сучасних технологій, організацію міжнародної співпраці та діяльність Центру підвищення кваліфікації викладачів. Останній заслуговує особливої уваги, адже фактично може бути своєрідним прототипом для організації підвищення кваліфікації НПП в нашому університеті.

Відділ інформаційного забезпечення ЛНУ ім. І. Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *