Премія Університету: список фіналістів

Радіємо, що можемо сьогодні поділитися з Вами списком фіналістів/фіналісток конкурсу на премію Університету “За інноваційне використання цифрових інструментів/ресурсів у навчальному процесі”.
 
Оскільки кількість заявок виявилася несподівано великою, процедура конкурсного відбору тривала довше ніж попередньо заплановано. Перед журі стояло нелегке завдання і складний вибір обрати серед 46 претендентів найкращих, і врешті список фіналістів було розширено з п’яти до семи осіб. Заявки претендентів/претенденток, прізвище яких вказано нижче (за алфавітом), набрали найвищу кількість балів від журі та продемонстрували найрізноманітніші практики використання цифрових інструментів у навчальному процесі. Цікаво, що кінцевий вибір журі на основі анонімізованих анкет репрезентує різні факультети Університету. Отже, наші найщиріші вітання:
 
  • Бущаку Ігорю Миколайовичу, Факультет педагогічної освіти
  • Катерняку Ігорю Богдановичу, Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
  • Мельник Діані Миколаївні, Факультет іноземних мов
  • Мельник Юрію Ігоровичу, Факультет журналістики
  • Стасик Олені Георгіївні, Біологічний факультет
  • Чорненькому Віталію Ігоровичу, Юридичний факультет
  • Ярошку Сергію Адамовичу, Факультет прикладної математики та інформатики
 
Усім учасникам, які цього разу, на жаль, не пройшли у другий тур, сердечно дякуємо за те, що долучилися до конкурсу, і щиро бажаємо подальшого успіху в застосуванні цифрових технологій в навчальному процесі. Будемо дуже раді познайомитися з Вами при нагоді особисто й чекатимемо Ваших заявок під час майбутніх конкурсних відборів.
 
Наш наступний крок? Протягом серпня буде проведено зустріч фіналістів із представниками студентства, за результатами якої наша студентська спільнота в особі її делегованих представників обере головного переможця чи переможницю. Деталі – у наступних повідомленнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *