Moodle: Початок роботи із курсом

Moodle Header on Laptop

Moodle – це найпоширеніша у світі система електронного навчання (Більше про MOODLE), яка налічує понад 90 млн. користувачів у цілому світі. Перевага її у тому, що вона є безкоштовною, а над її удосконаленням постійно працює команда фахівців. Moodle дає змогу зберігати матеріал, потрібний для аудиторної та позааудиторної роботи студентів, в одному місці та в найрізноманітніших форматах, вести журнал оцінок, комунікувати зі студентами, а також створювати різні типи тестів і контрольних робіт для оцінки рівня знань студентів. Завдяки Moodle навчальний процес стає більш зручним, системним та інтерактивним.

Система електронного навчання Moodle Львівського національного університету імені Івана Франка доступна за адресою: http://e-learning.lnu.edu.ua

 

Для входу в систему потрібно зареєструватися. Для цього зверніться на електронну пошту: e-learning@lnu.edu.ua

 

Перший відеоурок, який ми пропонуємо до перегляду, присвячено початку роботи з новим курсом у системі Moodle. Відео можна завантажити на комп’ютер або переглянути онлайн.

 

 

З другого відео Ви дізнаєтеся, які способи зарахування студентів на вже створений курс доступні в системі  Moodle, що таке “синхронізація гурту” та чимало інших деталей.

 

Завантажуйте відео на комп’ютер або переглядайте онлайн!

 

Більше корисної інформації:

CC BY-NC-SA – Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Поширення На Тих Самих Умовах

Більшість матеріалів запропонованого курсу про роботу з “Moodle” – це власна розробка викладача факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Ігоря Бущака та студенток Лідії Вовк, Яни Волотовської і Марії Озимко.

Основна світлина: створено за допомогою Mockuper.net/ Community MockUp by Isabella Jackson

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *