Літня школа: продукція цифрових медіа у літературному Львові

Header Sommerschule, Handy mit Fokus auf Lwiw Universität

При створенні цифрових продуктів журналісти, медіа-дизайнери та перекладачі все тісніше співпрацюють міждисциплінарно та дедалі частіше у міжнародних командах. Ідея нашої німецько-української літньої школи з продукції цифрових медіа власне і ґрунтується на цій зміні у світі праці.

 

Тому ми шукаємо активних студентів лінгвістичного, культурологічного, соціального та літературного напрямку, які створюватимуть відеокліпи та подкасти у міждисциплінарних німецько-українських малих групах у вибраних місцях літературного Львова. Таким чином, ми спільно пройдемо складний процес виробництва цифрових медіа – від збору інформації, написання сценаріїв та записів до постпродукції, субтитрів та маркетингу. Вам цікаво, які дописи могли б бути збережені на смартфоні Івана Франка, якби він жив у наш час, чи як звучить у подкасті література львівської кав’ярні? Дайте творчу відповідь власноруч!

 

Крім того, у виступах експертів та дискусійних групах заплановано обговорення дуже важливих питань цифровізації в університетському секторі:

  • Як змінюються процеси викладання та навчання завдяки використанню цифрових інструментів?
  • Як німецькі та українські вчені та студенти можуть краще співпрацювати за допомогою цифрових методів?
  • Які вимоги висуває ринок праці, який все більше оцифровується, до майбутніх випускників?

Місце проведення заходу: Львів, Україна

Час: 14-21 вересня 2021 року

Учасники: 6 мотивованих студентів, які зацікавлені у створенні цифрових медіа та культурній спадщині з Львівського національного університету імені Івана Франка та з німецьких університетів. Вимогою є володіння німецькою та / або англійською мовою на комунікативному рівні.

Реєстрація: Короткий мотиваційний лист та співбесіда (див. нижче)

Термін подання заявок: немає („first come – first serve“)

Витрати: Організатори покривають витрати на харчування та вхідні квитки для українських студентів. На жаль, немає можливості фінансування витрат на проїзд чи проживання для українських студентів, саме тому закликаємо подаватися на участь у майстерні насамперед студентів зі Львова.

 

Реєстрація

З огляду на короткостроковість планування ми обмежуємо процес подання до звичної заявки на  участь у літніх школах. Розкажіть нам максимум 200 словами про те, хто ви і чому хотіли б взяти участь у нашій літній школі. Потім ми обговоримо в Zoom наші спільні очікування, а також ваші відкриті запитання, і якщо все складеться добре, то Ви з нами!

     Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *